Servicii cu tarife pentru public

1. Acasă
  2. »
  3. Noutăți
  4. »
  5. Servicii cu tarife pentru...

Muzeul Satului Dimitri Gusti oferă următoarele servicii publicului interesat

Programe/Educație

Vezi lista activităților

Programe/Educație

Muzeul Satului Dimitrie Gusti organizează evenimente culturale pentru copiii și persoanele interesate să afle mai multe despre istoria satului românesc. Pentru a vedea lista activităților accesați butonul de mai jos.
Vezi activitățile

Consultare Bibliotecă

Vezi lista activităților

Consultare Bibliotecă

Muzeul Satului Dimitrie Gusti oferă o listă de servicii pentru biblioteca muzeului. Pentru a vedea lista serviciilor și tarifele acestora accesați butonul de mai jos.
Vezi serviciile

Conservare/Restaurare

Vezi lista tarifelor

Conservare/Restaurare

Laboratorul Muzeului Satului Dimitrie Gusti oferă persoanelor interesate servicii de specialitate în domeniul restaurării și conservării obiectelor istorice. Pentru a vedea lista serviciilor și tarifele acestora accesați butonul de mai jos.
Vezi serviciile

Foto/Video

Vezi lista serviciilor

Foto/Video

Muzeul Satului Dimitrie Gusti oferă persoanelor intersate servicii foto și video în interiorul muzeului și a clădirilor din patrimoniul acestuia. Pentru a vedea lista taxelor aferente serviciilor foto/video, accesați butonul de mai jos.
Vezi tarifele

Servicii culturale pentru terţi

Vezi lista serviciilor

Servicii culturale pentru terţi

Muzeul Satului Dimitrie Gusti oferă persoanelor intersate oportunitatea de a organiza evenimente culturale si expozitii in cadrul muzeului. Pentru a vedea lista taxelor aferente acestor servicii, accesați butonul de mai jos.
Vezi tarifele

Înscrie-te la Newsletter-ul nostru!

Obțineți cele mai recente știri, oferte exclusive și actualizări ale muzeului.

TUR VIRTUAL MUZEUL SATULUI

Prezentare Muzeul Satului